Yhteystiedot

Päivystys (24/7)

Helsinki

Korkea Tekniikka Oy
Tillinmäentie 3 B 105
02330 Espoo
Y-tunnus: 2334899-0
Aluepäällikkö
Juhani Lahdelma
Puh. +358 44 575 1362
juhani@korkeatekniikka.fi
Työnjohtaja
Ville Vaskimo
ville@korkeatekniikka.fi

Tampere

Korkea Tekniikka Oy
Yrittäjänkatu 16 A 11
33710 Tampere
Y-tunnus: 2334899-0
Aluepäällikkö
Laura Sarkki
Puh. +358 50 514 8383
laura@korkeatekniikka.fi
Palveluesimies
Tanja Hämäläinen
Puh. +358 50 443 0239
tanja.hamalainen@korkeatekniikka.fi

Ilmanvaihtokanavien puhdistukset

Palvelupäällikkö
Janne Rauhala
Puh. +358 44 203 1720
janne@korkeatekniikka.fi

Toimitusjohtaja

Palvelujohtaja

Meihin luottavat

Korkea Tekniikka Oy on Pirkanmaalla ja pääkaupunkiseudulla erikoispuhdistuksia sekä ilmanvaihtokanavien puhdistusta tarjoava yritys.

Tuotamme laadukkaita, tehokkaita ja ympäristöystävällisiä puhdistuspalveluja.

Y-tunnus: 2334899-0

Ota yhteyttä

Antti Anttila, Toimitusjohtaja

antti@korkeatekniikka.fi050 573 6621

Toni Hurme, Palvelujohtaja

toni@korkeatekniikka.fi045 304 6024
Copyright © 2021 - All rights reserved.